BONITÁCIA DOBERMANOV - ZÁKLADNÁ
Kamenný mlyn 01. 10. 2006
Bonitačná komisia: Ridarčíková Gabriela MVDr. rozhodca pre povahu a exteriér
Miklášová Darina Mgr. poradca chovu
Klíma Jozef poradca chovu, rozhodca pre povahu a exteriér
Hodnotenie Meno jedinca Pes / Sučka Narodený RTG Otec Matka
Farba Zapísaný Zvod Chovateľ Majiteľ
5 A / A 1 ZARADENÝ ATIS Z RINCELOVA Pes 24. 06. 2004 0 / 0 XERXES Z TOMKY   MAMBA DOB-GAR
Čierna SPKP 2541   Zibrin Peter Stanovčáková Michaela
5 C / A 2 ZARADENÝ JERRY Z TOMKY Pes 27. 01. 2005   BARON ZIDAN Z TOMKY ARLEN CARNIA Z TOMKY
Hnedá SPKP 2570 23. 04. 2006 Ridarčíková Gabriela MVDr Králik Pavol Ing. arch.
5 C / A 2 ZARADENÝ ERIA PRO TIMUR TAURUS Pes 06. 11. 2004 0 / 0 EKO ROYAL BELL ERIA PRO KIMBERLY CRISTAL
Hnedá SPKP 2573 06. 11. 2004 Oleniny Oľga Kleinová Beata Ing.
5 A / A 1 ZARADENÁ ANYTHING FOR YOU ALIAS Sučka 09. 03. 2004 0 / 0 CILLIAN CONNOR JAHRESTAL WENDY WIKY Z TOMKY
Čierna SPKP 2537 02. 04. 2005 Korchaniková Marcela Korchaniková Marcela
5 A / A 2 ZARADENÁ SANT KREAL UDACHA NEVA Sučka 04. 02. 2004 0 / 0 SERGIUS ALEXANDRIJA RERIKH SANT KREAL KARMEN
Čierna SPKP 2659   Kruglová E. A. Alštock Tomáš Ing.
5 AO1V / A1 ZARADENÁ ALLY ROD -NE Sučka 17. 05. 2002   ALEX BLACK SAGITA TINA BOBRAVA
Čierna     Nekvapil B. Holešic S.
5 A / A 2 ZARADENÁ RAMYA PASECKÉ ÚDOLÍ Sučka 31. 12. 2003   WANJA WANDOR V. STEVINHAGE NARI IZ ZOOSFERY
Čierna     Karásková Irena Karásková Irena
5 AV / C 2 ZARADENÁ SANT KREALFIERIA Sučka 09. 02. 2004   SERGIUS ALEXANDRIJA RERIKH SANT KREAL NOVELLA
Čierna     Kruglová E. A. Čechová Jana Mgr.
5 AMO1 / B 1 ZARADENÁ RIECHIE RENA Z HELFŠTÝNA Sučka 21. 06. 2001   ARON ANATOL Z HELFŠTÝNA  BENŽI MIRKO
Čierna     Lupečková Ivana MVDr. Hrabovský I + S
BONITÁCIA DOBERMANOV - VÝBEROVÁ
Kamenný mlyn 01. 10. 2006
Bonitačná komisia: Ridarčíková Gabriela MVDr. rozhodca pre povahu a exteriér
Miklášová Darina Mgr. poradca chovu
Klíma Jozef poradca chovu, rozhodca pre povahu a exteriér
Hodnotenie Meno jedinca Pes / Sučka Narodený RTG Otec Matka
Farba Zapísaný Zvod Chovateľ Majiteľ
5 A / A 1 / a 1 ATIS Z RINCELOVA Pes 24. 06. 2004 0 / 0 XERXES Z TOMKY   MAMBA DOB-GAR
Čierna SPKP 2541   Zibrin Peter Stanovčáková Michaela
5 C / A 2 / a 2  ERIA PRO TIMUR TAURUS Pes 06. 11. 2004 0 / 0 EKO ROYAL BELL ERIA PRO KIMBERLY CRISTAL
Hnedá SPKP 2573 06. 11. 2004 Oleniny Oľga Kleinová Beata Ing.